Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /var/www/clients/client27/web39/web/includes/menu.inc).

Kominy

Nasady kominowe są elementami kończącymi wylot przewodu kominowego, stosowane przy szczególnych warunkach. Celem stosowania nasad kominowych jest ochrona przed zawiewaniem, ciągiem wstecznym oraz wspomaganie ciągu kominowego, w przypadku gdy jest on niewystarczający.
Ceramika kominowa klejona jest na klej ceramiczny znajdujący się w zestawie. Pustaki kominowe łączone są na zaprawę cementową. Na kratkę przewietrzającą, wyczystkę oraz trójnik spalinowy wycinany jest otwór w pustaku.
Neutralizatory do kotłów kondensacyjnych i asymetrycznych.
Podstawowym zadaniem tłumików akustycznych jest zmniejszenie energii fal akustycznych przenoszących się wzdłuż osi przewodów, przez które następuje przepływ gazu. Tłumiki akustyczne powinny tłumić hałas, a jednocześnie nie przeszkadzać przemieszczaniu się roboczego medium wzdłuż przewodów.
System MKSZ to elementy ze stali szlachetnej żaroodpornej służące do wykonywania kominów jednościennych i przewodów spalinowych. Kominy zbudowane z elementów składowych systemu mają za zadanie zapewnić odprowadzenie spalin o wysokiej temperaturze z kominków opalanych drewnem opałowym.
System MKDZ to zestaw elementów ze stali szlachetnej służący do wykonywania dwuściennych kominów i przewodów spalinowych odprowadzających gorące gazy spalinowe. Elementy MKDZ mogą być stosowane do budowania kominów na zewnątrz budynków jako przyścienne lub wolnostojące z wykorzystaniem odrębnej...
Systemy kominowe MK FLEX oraz MK FLEX x 2, których zasadniczym elementem są rury elastyczne, są przeznaczone do budowy przewodów spalinowych (wkłady kominowe), odprowadzających spaliny z kotłów gazowych i olejowych.
System MKPS najczęściej stosowany jako przyłącze (wraz z systemem MKKS Invest-jednościennym z uszczelką) lub samodzielny komin, do kotłów kondensacyjnych i turbo. Rura wewnętrzna systemu służy odprowadzaniu spalin z kotła, kanał pomiędzy rurą zewnętrzną i wewnętrzną doprowadza powietrze do kotła.
Systemy kominowe do kotłów kondensacyjnych produkowane są w wersji jednościennej (system MKKS), w wersji dwuściennej z izolacją (system MKKD) jak i w wersji powietrzno spalinowej (system MKPS). Są to specjalistyczne kominy służące do odprowadzania spalin z kotłów grzewczych wykorzystujących...
lementy systemu MKS umożliwiają zabezpieczenia wewnętrznych powierzchni przewodów kominowych odprowadzających spaliny. Pozwala na przystosowanie starych istniejących kominów do nowych warunków. 
Elementy systemu MKD służą do wykonania samodzielnego systemu odprowadzania spalin pochodzących z nowoczesnych energooszczędnych kotłów wykorzystujących takie paliwa jak: olej opałowy, gaz i drewno.