Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /var/www/clients/client27/web39/web/includes/menu.inc).

Wyroby ze stali nierdzewnej

Balustrady ze stali nierdzewnej - estetyczne, trwałe i nowoczesne. Wykonujemy balustrady na balkony,  ogrodzenia, poręcze do podjazdów dla niepełnosprawnych. 
Szafki wykonane są w całości z blachy nierdzewnej gat. 1.4301(wg DIN), co gwarantuje odporność korozyjną i bardzo długą żywotność. Na drzwiach znajdują się stosowne napisy, wypalone metodą bezdotykową- laserowo. Oznaczenia, napisy, nr. telefonów oraz inne znaki specjalne możliwe są do naniesienia...
Poczucie niezależności wcale nie musi być domeną osób w pełni sprawnych ruchowo. Opracowana przez nas specjalna oferta systemu poręczy ze stali nierdzewnej dla osób niepełnosprawnych, wynikająca z wciąż narastających barier architektonicznych pomimo rozwoju cywilizacji, pozwala w sposób godny i...
Grzejniki łazienkowe - drabinkowe przeznaczone są do montażu w łazienkach, kuchniach, toaletach oraz w innych pomieszczeniach użytkowych.Ich zastosowanie nie kończy się jedynie na ogrzewaniu, konstrukcja pozwala na użycie grzejników jako suszarka, np. do ręczników.